GRUPA INTERTEC

  Grupa Intertec jest spółką zależną DB Schenker.

  OPIS FIRM GRUPY INTERTEC

   

  Inter-Union GmbH

  Inter-Union Technohandel została założona przez Wernera Saipta w 1962 roku w Landau
  w Niemczech. W początkowym etapie swojej działalności firma zajmowała się sprzedażą
  akcesoriów samochodowych i kosmetyków do pielęgnacji aut. Przez kolejne lata
  budowała silną pozycję swoich marek oraz wprowadzała nowe linie produktów,
  stając się liderem w swoich branżach.

  TEGRO AG

  Tegro AG została założona w roku 1971 w Szwajcarii jako dystrybutor środków do pielęgnacji samochodu i akcesoriów samochodowych. Firma rozwijała się stając się z czasem dostawcą hurtowym produktów i usługodawcą dla marketów budowlanych, supermarketów, sklepów specjalistycznych oraz przy stacjach benzynowych.

  Paleta produktów była ciągle rozszerzana i obejmuje dzisiaj m. in. również akcesoria rowerowe, artykuły elektryczne oraz narzędzia ręczne i ogrodnicze.

  Strona internetowa: www.tegro.chV.E. Kern Ges.m.b.H

  Założona w Wiedniu przez Viktora Eustachiusa Kerna spółka V.E.

  Kern Ges.m.b.H. specjalizowała się od początku swojego istnienia w sprzedaży i dystrybucji akcesoriów i kosmetyków samochodowych. Oferta została z czasem wzbogacona o akcesoria rowerowe i osprzęt elektroinstalacyjny.

  Intertec Polska

  Intertec Polska Sp. z o.o. powstała w roku 2001. Od początku swojej działalności specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji kosmetyków i akcesoriów samochodowych oraz rowerowych. Nieustannie stawiając na wysoką jakość i bezpieczeństwo swoich produktów firma oferuje szeroką gamę asortymentu dobranego do standardów rynku europejskiego. Obecnie spółka należy do głównych dostawców marketów budowlanych, supermarketów, sklepów specjalistycznych sprzedających akcesoria samochodowe i rowerowych w Polsce.  Intertec Asia


  Atutem biur zakupu i sprzedaży Intertec w Hongkongu jest ich geograficzna bliskość do naszych azjatyckich partnerów i producentów. Oprócz braku bariery językowej pracujący na miejscu zespół dysponuje szerokim know-how w zakresie realizacji międzynarodowych transakcji handlowych (logistyka, zarządzanie finansami itd.) a ponadto posiada doskonałą znajomość rynków azjatyckich. Intertec Asia Ltd. pełni więc w sposób optymalny rolę mostu między azjatyckim a niemieckim środowiskiem biznesowym.